HAKKIMIZDA

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

İstanbul/Türkiye’de bulunan Şirketimiz olan (FNF) Food & Flour International Trading Import and Export Inc. size tanıtma fırsatını yakalamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Gıda, Kozmetik ve İnsan Hijyen ürünleri ve endüstrilerinde faaliyet göstermemiz nedeniyle, birçok şirket ile olan tedarikçi olarak çalışma fırsatımız oldu ve bugün de tedarik, kalite, fiyatlandırma ve taahhütlerimize sadakatimiz sayesinde bunun tadını çıkarıyoruz.

FNF ailesinin temel iş sahaları Makarna, Spagetti, beyaz un, Ham Deniz Tuzu, Ekstra Saf Zeytinyağı & Riviera Zeytinyağı pet veya cam şişelerde, dökme domates salçası, Biber salçası, şişe su, Pakistan ve Hindistan Basmati pirinci, Ayçiçeği Yağı, Çikolata kaplı kekler, her türlü bisküviler, aromalı toz içecekler, karışık kekler, vb. olarak sıralanabilir.

FNF Kozmetik Ürünleri: Yüksek Kaliteli Deodorant ve Vücut Spreyi Bay ve Bayan için 150 ml, 200 ml, Şampuan, bebek ve yetişkinler için ıslak mendiller (Doğal ya da parfümlü, hava tazeleyiciler vb.).

Hijyen Ürünleri: Bebek bezleri, mentrual veya günlük kullanım için bayan pedleri, farklı bedenler ve paketlerde yetişkin bezleri.

FNF ailesinin hedefleri, oldukça rekabetçi fiyatlarda yüksek kaliteli Türk ürünleri için güvenilir tedarike dayanan uzun vadeli karşılıklı ticari işbirliği oluşturmak için müşterileri ile anlaşmalara varmak ve bir zamanında teslimat hizmeti ile dünyanın her yerine teslimat gerçekleştirmektir.

FNF ailesinin stratejiler ve amaçları, müşterilerinin ihtiyaçlarını en tatmin edici şekilde tedarik etmektir.

FNF ailesi, söz konusu hijyen ve hıfzıssıhha olduğunda üretim operasyonlarını üstlenmek için tedarikçilerini dikkatle seçmektedir ve üreticilerimiz ve tedarikçilerimizin bir çoğu ISO 10002, ISO 9001 ve ISO 22000 sertifikalarına sahiptir.

FNF ailesinin üretim ve satın alım taraflardaki ortakları ile yakın çalışmasının amacı, çeşitli operasyon alanlarında hayati bilgi paylaşımına izin vermek, müşterilerin siparişten nihai varış yerine teslimata kadar pürüzsüz bir akışı sağlamaktır.

FNF ailesi, müşterilerine tek duraklı hizmet ve satın alım çözümleri fikrini sunmaktadır.

FNF ailesi her zaman Ürünlerinin, Kalitesinin ve Hizmetlerinin arkasında durmaktadır ve küresel olarak müşterilerimizin ortaklarımız ve tedarikçimiz olarak %100 memnuniyetini sağlamaktadır.

Başka gereklilikleriniz konusunda lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. FNF ailesi, nihai hedefinize ulaşmanızda size yardımcı olmayı hevesle istemektedir.

FNF ailesi ile ortak olmak demek, SATIN ALIM VE SATIŞLARINIZA değer katmak demektir.

Lütfen ürünlerimizin tamamının ISO ve HELAL sertifikalı olduğunu unutmayınız.

Zamanınızı ve dikkatinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Yanıtınızı dört gözle bekliyoruz.

 

Saygılarımızla...